Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • stabica izolstabica izol

  STABICA IZOL – PANEL IZOLUJĄCY 30MM (1000x500MM)

  109,35 546,74  Brutto

  PANEL IZOLUJĄCY STABICA® IZOL

  Panel izolujący STABICA® IZOL jest przeznaczony do izolowania ścian będących w bezpośrednim kontakcie z kominkiem. Jest to wyjątkowy materiał produkowany w technologii odlewania i autoklawizacji. Najlepsze rozwiązanie dla każdego budującego kominek, piec kaflowy lub otwarte palenisko. STABICA® IZOL jest produktem niepalnym, klasy A1. Skutecznie zabezpiecza występujące w ścianach elementy konstrukcji oraz materiały palne.

  Płytę do budowy kominków STABICA® IZOL można obrabiać ogólnodostępnymi narzędziami, nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Dzięki niezwykłym właściwościom krzemianu wapnia płyta jest niezwykle prosta w montażu a czas potrzebny na przygotowanie kominka lub paleniska jest skrócony do minimum.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • STABICA MORTAR 20KG – ZAPRAWA KLEJĄCO ZBROJĄCA

  84,75 5 084,82  Brutto

  STABICA® MORTAR to bardzo elastyczna zaprawa klejąco-zbrojąca przeznaczona do przyklejania płyt kominkowych STABICA® LC600 do przegród budowlanych (ścian, stropów) wykonanych z materiałów powszechnie stosowanych w budownictwie.
  Dzięki starannie dobranym kruszywom i wypełniaczom mineralnym zaprawa STABICA® MORTAR służy również do zatapiania siatki z włókna szklanego w celu wykonania powłoki wzmacniającej obudowę kominkową.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page