ZoBACZ KRÓTKI FILM

8 powodów dlaczego warto
zostać partnerem stabica

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA
Zyskujesz dostęp do innowacyjnych i unikalnych produktów STABICA® , które przyciągają klientów końcowych i podnoszą wartość oferty Twojego salonu kominkowego. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia w branży kominkowej oraz bliskiej współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, firma Stabica opracowała innowacyjną technologię produkcji swoich paneli kominkowych. Kilkuletnie badania i współpraca z naukowcami pozwoliły na opracowanie unikalnej receptury i składu, które gwarantują spełnienie restrykcyjnych norm oraz wymagań klientów. Dzięki temu, produkty STABICA® stanowią odpowiedź na rygorystyczne wymagania rynku oraz zapewniają najwyższą jakość i niezawodność.

ATRAKCYJNA POLITYKA RABATOWA
Jako Partner STABICA®, otrzymasz preferencyjne warunki zakupu produktów, co pozwoli Ci na osiągnięcie satysfakcjonujących zysków. Wspieramy naszych partnerów. Już wkrótce planujemy opublikować adresy naszych partnerów na naszej stronie internetowej STABICA®.

SZKOLENIA DLA INSTALATORÓW I SPRZEDAWCÓW
Oferujemy szkolenia, które pomagają w rozwoju Twoich umiejętności i wiedzy z zakresu instalacji i sprzedaży kominków. Jeżeli jesteś ciekaw jak prawidłowo wykonać zabudowę kominkową koniecznie odwiedź zakładkę NASZE VIDEO. Znajdziesz w niej filmy instruktażowe oraz porady od instalatora.

WSPARCIE MARKETINGOWE
Oferujemy naszym partnerom wsparcie marketingowe, które pomaga w promowaniu Twoje firmy i zwiększeniu sprzedaży. Nasze plany uwzględniają promocję systemu STABICA® wśród klientów końcowych. Udzielamy preferencyjnych rabatów na zakup zabudowy ekspozycyjnej w salonie kominkowym.

DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ MARKA
STABICA® jest dynamicznie rozwijającą się marką cenioną przez klientów w Polsce i Europie.

WSPIERASZ POLSKIE FIRMY
Jesteśmy firmą z polskim kapitałem sprzedającą swoje wyroby w Polsce, na Ukrainie i wielu innych krajach Europy. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w województwie małopolskim w miejscowości Myślachowice. Promując produkty STABICA®, wybierasz produkt polski, co przyczynia się do wsparcia rodzimej gospodarki oraz zwiększenia prestiżu polskiej marki na rynku krajowym i zagranicznym.

ZGODNOŚĆ Z NORMAMI
Wszystkie produkty STABICA® spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa zgodne z polskimi i międzynarodowymi normami. Dzięki temu, Twoi klienci będą mogli cieszyć się swoimi kominkami bez obaw o bezpieczeństwo.

DZIAŁAMY W ZGODZIE Z NATURĄ
Produkty STABICA® (STABICA® LC600) są wykonywane z naturalnych składników, co zapewnia ekologiczność i bezpieczeństwo dla użytkowników. Ponad 50% surowców używanych do produkcji pochodzi z recyklingu. Proces produkcyjny jest nisko emisyjny oraz cechuje się niezwykle niskim zapotrzebowaniem na energię.

ZOSTAŃ PARTNEREM STABICA

WSPÓŁPRACA DLA SALONÓW KOMINKOWYCH

Zostań partnerem firmy Stabica i odkryj w pełni potencjał swojego biznesu. Z nami zyskasz dostęp do wysokiej jakości produktów, atrakcyjnych warunków współpracy, szkoleń i wsparcia marketingowego, co pozwoli Ci na zwiększenie sprzedaży i pozyskanie nowych klientów. Dołącz już dziś do naszego zespołu i zacznij cieszyć się licznymi korzyściami, jakie oferujemy!.

MASZ WĄTPLIWOŚCI LUB PYTANIA? NAPISZ DO NASZ LUB POROZMAWIAJMY O POTENCJALNEJ WSPÓŁPRACY