gospodarstwa domowe

AQUABION – OChroni Twój dom przed kamieniem i korozją

ZADBAJ O SWÓJ
DOM I RODZINĘ

Kamień wpływa nie tylko na Twoją łazienkę. Przede wszystkim ma negatywny wpływ na sprawność bojlerów, pryszniców, urządzeń gospodarstwa domowego i kranów.

Woda uzdatniona AQUABION jest doskonale zdatna do picia i zawiera wszystkie niezbędne minerały, które występują w naturze.

AQUABION jest łatwy w montażu, posiada międzynarodowe osiągnięcia i co najważniejsze jest zdrowym, ekologicznym i bezobsługowym rozwiązaniem. Ze względu na kompaktowe rozmiary bez problemu znajduje swoje zastosowanie także w mieszkaniach. AQUABION skutecznie likwiduje problem osadzającego się kamienia.

OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE
I CZAS NA AWARIE

Nieoczyszczony kamień wapienny zwiększa koszty codziennego życia poprzez zwiększone zużycie energii i przedwczesne awarie urządzeń i systemów ciepłej wody.

AQUABION udziela na wszystkie urządzenia 5 letniej gwarancji, ważnej od daty zakupu. Aby uzyskać więcej informacji na temat warunków naszej gwarancji, prosimy o kontakt z nami.

AQUABION KONTRA
ZMIĘKCZACZE DO WODY

Produkty wodne dozujące sól są przeznaczone do zmiękczania wody. Proces ten ma wiele wad, ponieważ sód jest uwalniany do uzdatnionej wody. Woda uzdatniona w ten sposób nie nadaje się do bezpośredniego spożycia. Wybierając AQUABION masz pewność, że twoi bliscy i zwierzęta spożywają zdrową, bogatą w substancje mineralne wodę.

Nasze rozwiązanie odkamieniające zostało niezależnie przetestowane i udowodniono, że zmniejsza osadzanie się kamienia w systemach wodnych, oszczędzając do 55% kosztów energii.

Zwrot kosztów może być bardzo szybki, dzięki szerokiemu spektrum oszczędności w chemii gospodarczej, podgrzewaniu i zużyciu wody, a także zapewnieniu dłuższej żywotności Twoich urządzeń.

W przeważającej części Polski występuje woda o wysokiej zawartości wapnia. To, co jest zdrowe dla naszego organizmu, prowadzi jednak do dużych problemów w rurociągach oraz w gospodarstwach domowych. Widocznym efektem tego zjawiska są zakamienione głowice prysznicowe, ścianki kabin prysznicowych, czajniki i sprzęt AGD.

Ponadto mogą wystąpić problemy z korozją, zwłaszcza w przypadku starych, metalowych rurociągów. W skrajnych przypadkach z rur wydobywa się brązowa, rdzawa woda. Konwencjonalne systemy odkamieniania rozwiązują problem kamienia, ale mają też wyraźne wady, takie jak zły smak wody, konieczność ciągłej konserwacji i wysokie koszty obsługi.

Dzięki certyfikowanej i niezawodnej technologii AQUABION, opartej na zasadzie działania galwanicznego, rdza i kamienne osady należą już do przeszłości.

– Aquabion chroni urządzenia domowe i sanitarne przed osadzaniem się kamienia wapiennego.
– Zapobiega korozji i powstawaniu rdzy
– Ważne minerały, takie jak wapń i magnez pozostają w wodzie pitnej
– Woda pitna zachowuje swój dobry orzeźwiający smak, oraz jest zdrowa dla ludzi i zwierząt
– Urządzenie funkcjonuje natychmiast po zamontowaniu i nie wymaga konserwacji
– Aquabion jest w 100% przyjazny dla środowiska

AQUABION jest instalowany w ciągu głównym przewodu zimnej wody za wodomierzem i istniejącym systemem filtrów.

– Instalacja jest wykonywana przez wyspecjalizowanego instalatora
– Czas montażu ok. 1-2 godz.
– Następnie natychmiast gotowe do pracy

Po 6-8 latach urządzenie jest wymieniane za połowę ceny jednostkowej (za zwrotem starego urządzenia, które w 100% podlega recyklingowi).

POŻEGNAJ KAMIEŃ, PRZYWITAJ WIELE KORZYŚCI

Już teraz skorzystaj z niezobowiązującej konstultacji na temat Aquabionu!

Ze względu na różne przekroje poszczególnych modeli, dbając o wysoki poziom obsługi naszych klientów, prosimy o podanie kilku kluczowych informacji: